הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מערכת מולטימדיה לרכב
מערכת מולטימדיה לרכבמערכת מולטימדיה לרכב

מערכת מולטימדיה לרכב

מערכת מולטי מדיה כיום, מהווה לעתים מרכיב מרכזי, בהחלטה לגבי קניית רכב כזה או אחר. גם אם אנו רוכשים רכב המצויד במערכת מולטימדיה פשוטה יחסית. נוודא שברכב קיימת האופציה המובנית לשדרוג ושיכלול מערכת המולטימדיה הקיימת.

כמעט כל רכב שיורד מפס הייצור בתעשיית הרכב מצויד היום במחשב אשר אמור לפקח ולתפעל את מערכות ההפעלה הקשורות למנוע ומרכיביו השונים.

המכוניות היותר משוכללות ומתקדמות מצוידות במחשבים שמחברים, משלבים ומאפשרים גישה מגוונת אל מערכת המולטימדיה לרכב שמותקנת ברכב אם כיחידה מקורית ואם כתוספת.

מערכות המולטימדיה לרכב היום הנן מורכבות ומשוכללות ביותר, וכוללות מלבד הרדיו ונגני התקליטורים, אפשרויות חיבור למערכת בעזרת USB וכמובן חיבורים אלחוטיים המאפשרים התחברות נגני מדיה חיצוניים או טלפונים חכמים וכו'.

ניתן היום בעזרת יחידות בסיס משוכללות (למעשה זאת יחידה ממוחשבת) לאפשר להפיק מצגי מערכת מולטימדיה לרכב, נתונים מנווט מובנה, שידורי רדיו וטלוויזיה, העברת שיחות ונתונים מהטלפון, וצפיה בתכנים שמקורם בתקליטור או אמצעי אחסון חיצוני אחר.

מערכות המולטימדיה מאפשרות גם לקלוט ולהציג נתונים ממחשב הרכב וכך לנטר את פעולתו של המנוע ושאר המכלולים של הרכב במקביל להנאה מהמערכת בתחום הבידור.

מערכות המדיה לרכב היום, מגיעות בצורה מודולרית ומאפשרות אין סוף אפשרויות התאמה, תוך התחשבות בנתוני הרכב, העדפותיו האישיות והייחודיות של כל לקוח ולקוח, וכמובן יכולותיו הכספיות לממן את העדפותיו.

אנו ברדיו סיטי מיומנים ובעלי ניסיון רב בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב מורכבות ומשוכללות, חדשות וכן שדרוג והוספת מרכיבים (רמקולים, צגים, וכו') למערכות קיימות. אם ברכבך עדיין לא מותקנת מערכת מולטימדיה, אנו נתאים לרכבך מערכת לפי בחירתך.

ניתן להסתפק בצג אחד, בלוח השעונים המרכזי וכמובן שבנוסף ע"פ בחירת הלקוח ניתן להוסיף צגים נוספים, שקועים בגב משענת המושבים הקדמיים או תלויים עליהם. ניתן גם לחבר אלחוטית למערכת המרכזית צגים ניידים כך שיתאפשר לצפות בהם מכל מושב ברכב.

כפי שאנו רואים, ככל שמתפתחת הטכנולוגיה הקשורה ברכב בכלל עד להיותו רכב מופעל עצמאית (ראה הפיתוחים האחרונים, של כמעט כל יצרניות הרכב הגדולות ובראשן גוגל- GOOGLE, של רכב אוטונומי) מתפתחת במקביל ומשתכללת מערכת המולטימדיה לרכב, בכדי להכיל את כל ערוצי המדיה השונים  ולהנגישם לנו כאשר אנחנו עושים שימוש ברכבנו.

רדיו סיטי שירותי דרך בע"מ, תמצא את כל הפתרונות האיכותיים והמתאימים ביותר לצורכיך. אנו נתאים לרכבך, את מערכת המולטימדיה לרכב שתגשר ותחבר אותך אל חלומך ליהנות מאיכויות שמע, צפיה ותקשורת אלחוטית הטובים ביותר שקיימים.

לקבלת שירות התקשר אל- 050-6794904
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק